Portret z kawką

  

 Mając pod opieką na kilka dni osłabioną kawkę, aż szkoda było nie wykorzystać jej do krótkiej sesji. Kawka wykarmiona i lata już na wolności, a nad zdjęciami siedzę.
Podkład to kolejny utwór, który przykleił się do mnie i od kilku dni nie daje mi spokoju, więc postanowiłem pod niego zrobić zdjęcia -  Agnes Obel - Riverside.

 

   

Norwegia panoramicznie

Czytam gdzieniegdzie, że zdjęciami trzeba zająć się po upływie bliżej nie określonego czasu, teoria mówi, że łatwiej jest wtedy wybrać te wartościowe, spojrzeć na kadry świeżym okiem, no i w ogóle. Nie wiem, na pewno łatwiej wówczas wmówić sobie "biedne te zdjęcia ale całe szczęście to było x czasu temu". Tak czy owak,  odkryłem zdjęcia sprzed trzech lat więc zastosowałem przypadkowo tę zasadę. Pamiętam tylko, że wtedy wybrałem kilka a resztę zgrałem na dysk i zapomniałem. Co mogę napisać, w sumie nie są takie straszne jak wówczas mi się wydawało, wystarczyło uciąć w panoramy i jakoś razem to wygląda. Swoją drogą, Norwegie polecam i namawiam na zwiedzanie, w uszy mp3 najlepiej z Helios - Bless this mornig year, zreszta całą płyte Eingya polecam.


 

   

© 2013 Marcin Torbiński Fotografia Koszalin